Szkółka drzew liściastych i iglastych oraz krzewów w województwie lubelskim

Nasza szkółka posiada bardzo szeroką ofertę ozdobnych drzew liściastych. Sprzedajemy je na terenie województwa lubelskiego. Robiąc zakupy zarówno lokalnie w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym drogą wysyłkową, zyskujesz możliwość zorganizowania swojego ogrodu zgodnie z Twoimi potrzebami. Mnogość drzew iglastych i liściastych do wyboru w naszym gospodarstwie sprawia, że możesz wcielić w życie nawet najbardziej oryginalne pomysły. Sprzedajemy m.in. drzewka owocowe, które pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym. Pełnią funkcję ozdobną i jednocześnie dają pyszne, świeże owoce. Zaś krzewy liściaste jak goździki, hortensje czy astry, dostępne w naszym asortymencie, przypadną do gustu szerokiemu gronu klientów. Oferujemy rośliny, które są łatwe w pielęgnacji i odpowiednie dla osób dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z ogrodnictwem.

Drzewa iglaste w województwie lubelskim

Sprzedajemy różnorodne drzewa iglaste, które sprawdzą się w każdym ogrodzie. Takie rośliny, jak świerki, sosny czy jodły są mało wymagające i zachowują swoje walory estetyczne przez cały rok. Wszystkie rośliny, które oferujemy, wyróżniają się konkurencyjnymi cenami. W razie potrzeby chętnie pomożemy i doradzimy przy zakupie. Zajrzyj do naszej szkółki, jeśli szukasz iglastych drzew, które wzbogacą Twój ogród i będą sprawiać Ci radość każdego dnia. Krzewy te sprawdzą się praktycznie na każdej przestrzeni zielonej. Będą nie tylko doskonałym tłem, ale także niepowtarzalną całoroczną dekoracją.

Dzięki bogatemu wyborowi sadzonek o różnych odmianach, które znajdują się w naszym gospodarstwie, Twój ogród może stale tętnić życiem. Kupując w naszym sklepie, zyskujesz o wiele więcej niż tylko wymarzoną roślinę, ale przede wszystkim gwarancję, że zaaranżujesz przydomową przestrzeń zgodnie ze swoimi wyobrażeniami. W oryginalny sposób możesz także ozdobić swój balkon bądź taras.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sprzedaż stacjonarna Szkółki w Kijanach i Łuszczowie

Zdobędziesz od ręki w naszej szkółce drzew liściastych i krzewów różnorodne rośliny. Sprzedajemy zarówno krzewy, jak i ozdobne drzewa liściaste oraz iglaste. Pracują u nas wyłączenie doświadczeni doradcy, posiadający odpowiednią wiedzę oraz pełną rzetelność w opiece nad roślinami. Chętnie pomogą Ci przy wyborze okazów najlepszych dla Ciebie. Współpracując z nami, otrzymujesz dostęp do zróżnicowanego asortymentu, opartego na ciekawych i popularnych gatunkach.

Oferta hurtowa

Oferowana przez nas dystrybucja drzew i krzewów iglastych kierowana jest przede wszystkim do osób prowadzących centra ogrodnicze, zajmujących się pośrednictwem w handlu roślinami, a także projektantów i wykonawców ogrodów. Skontaktuj się z nami po więcej informacji na ten temat.

Borówka amerykańska i jagoda kamczacka

W naszym sklepie znajdziesz wiele drzew, krzewów liściastych, w tym także drzewka owocowe jak np. borówkę amerykańską i jagodę kamczacką, które mają niepowtarzalne walory smakowe. W sprzedaży dostępne są różne odmiany w doniczce, w tym między innymi borówki średnie Bluecrop i wczesne Duke.